Blog

V nakladatelství EJ publishing právě vyšla skvělá kniha pro děti a rodiče, kteří procházejí rozvodem. Rád jsem se na ní podílel. Doporučuji. Link je zde

V nakladatelství EJ publishing právě vyšla skvělá kniha pro děti a rodiče, kteří přecházejí rozvodem. Rád jsem se na ní podílel. Doporučuji.

První ze dvou videí shrnujících obsah knihy D. Siegela a T. Bryson The Whole-Brain Child. Překlad a voiceover: Hanka Čechová, https://vedomakomunikace.cz/

V časopisu PSYCHOLOGIE DNES č 3/2023 vyšel rozhovor, recenze a článek

Konference biskupů Slovenska odmítla odsoudit slova trnavského biskupa. Ten přisoudil vinu lidem, kteří byli v Bratislavě zavražděni pro svoji orientaci a životní styl. Mnozí věřící se tomu diví.

Vyšel 8.podcast IPDAR tentokrát na téma otců a triády v rodině

pro poslech zde

Můj příspěvek v 6. dílu podcastu Ve stínu: Nejlepší kamarád od šéfredaktora Seznam Zpráv Jiřího Kubíka.

Čekám, kdy tzv. biologičtí psychiatři vysvětlí obrovský nárůst depresí a sebevražd u dospívajících v posledních 2 letech. Že by chytli nějaký hromadný depresivní gen? Nebo se do jejich mozku dostal nějaký toxin, třeba přes chemtrails který narušil biochemickou rovnováhu v mozku? Dospívající jsou úzkostní a smutní, protože jejich situace smutná a budoucnost nejistá.

Nový časopis Institutu psychoterapie dětí a rodičů, ke stažení v češtině a angličtině zdarma

https://www.adpsa.cz